10 kwietnia 2018 r. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Zawody  odbyły  się  na  Stadionie Miejskim  przy  ul. Sportowej. W  ramach  zawodów  odbyło  się 6 biegów: rocznik 2007, 2005-2006 i 2002-2004 w kategorii dziewcząt i chłopców.

Świetnie spisały się dziewczęta młodsze – zajęły 3 miejsce!

Chłopcy młodsi zajęli 7 miejsce. Uczniowie klas 7-ych mieli utrudnione zadanie – rywalizowali ze starszymi kolegami z byłych gimnazjów. Świetnie spisała się Nikola Klaużyńska, która zajęła indywidualnie trzecie miejsce.

 

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 4a – Klara Górajska; z kl. 4b – Krzysztof Kozakiewicz, z kl. 4c – Kacper Jędrzejewski, z kl. 4d – Wiktoria Kolasińska, Wiktoria Nawrocka, Wiktor Kołaczyk, Hubert Wardziak; z kl. 4 e – Maja Śmigielska, Jakub Szubielski; z kl. 5a – Tymek Olszewski; z kl. 5b – Klaudia Karpińska; z kl. 5c – Jacek Kasprzak, Amelia Kuceł; z kl. 5d – Maja Wójcik; z kl. 6a – Ola Jaskulska, Michał Barszczewicz, Łukasz Jaźwiński; z kl. 6b – Maciek Rogoziński, Michał Spławski; z kl. 6c – Alicja Ferska, Magda Ferska, Julia Legier, Nikodem Ratkowski, z kl. 7b – Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska, Kacper Kisiel, Marcin Pasiut; z kl. 7d – Liliana Mic, Amelia Derlatka, Patryk Hęglewicz, Kacper Niewadził, Jakub Zembrzuski.