08.01.2018 r. w Hali OSiR w Stargardzie Młodzieżowy Ośrodek Sportowy  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentanci naszej szkoły spotkali się
z reprezentacjami następujących szkół: SP 6, SP 5, SP 11.Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze w swojej grupie i awansowali do półfinałów, gdzie spotkali się z zawodnikami SP 3.Mecz zacięty i zakończył się remisem. O wygranej naszej drużyny zadecydowały rzuty karne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4. W finale nasi zawodnicy spotkali się ponownie z drużyną SP 4. Niestety ten mecz przegrali 8:1 ostatecznie zajmując drugie miejsce w turnieju. 

Naszą szkołę reprezentowali: z kl.z kl. 5c – Jan Spławski, Z kl. 5d – Borys Mieczan, Ebi Zgiep, z kl. 6a – Michał Barszczewicz, Radek Domański, Kacper Jaroszewski, Tomek Marzec, Miłosz Stańczyk, z kl. 6b –Aleks Kuliński, Michał Spławski, Fabian Zaborowski, z kl. 6c – Nikodem Ratkowski, Kryspin Urban, z kl. 7b – Alan Łachowski, z kl. 7d – Oskar Seremak.