Samorząd Uczniowski od momentu pracy zdalnej wszystkie akcje

zamieszcza na stornie głównej naszej szkoły.

WYJŚCIE DO KLAS „O” NA SPOTKANIE WALENTYNKOWE

7.02 członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali i poprowadzili zajęcia dla klas „0” z okazji zbliżających się Walentynek. Oprócz tematycznego opowiadania dzieci wykonywały prace plastyczne oraz przygotowały wspólnie serduszkową sałatkę owocową.

Z okazji Święta Niepodległości uczniowie świetlicy włączyli się również w ogólnopolską akcję śpiewania Hymnu Państwowego o godzinie 11:11. Była to również okazja do pogadanki na temat symboli narodowych oraz okazywania im należnego szacunku.

MIKOŁAJKI

6 grudnia w naszej szkole pojawił się     Mikołaj, który dla grzecznych dzieci i dorosłych wręczył słodkie lizaczki. Okazało się, że wszyscy byli grzeczni.

DZIEŃ OWOCA

Aby wzmacniać u naszych uczniów nawyki zdrowego odżywiania 18 listopada przygotowaliśmy dla całej społeczności szkolnej owocowy poczęstunek. Wszystkim smakowało.