Przemówienie przewodniczącego RR na zakończenie roku szkolnego 8 klas Pani Wioletty Oleszak-Czuczwary

Szanowna Pani Dyrektor i v-ce Dyrektorzy
Szanowne Grono Pedagogiczne, Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Nadszedł czas, w którym po raz ostatni jesteśmy w murach tej szkoły. Jest to chwila dla wielu z nas wzruszająca. My rodzice mamy w pamięci, że zupełnie niedawno przyprowadziliśmy nasze pociechy na rozpoczęcie ich przygody z nauką. Przygody bogatej w radości, ciekawość, miłe wspomnienia. Nowe znajomości i przyjaźnie . Przygody jako wspólnej pracy, zabawy, czasem smutku.
      Czuję się zaszczycona, że to mnie przypadła rola złożenia podziękowań w imieniu rodziców całemu Gronu Pedagogicznemu naszej szkoły.
       Dziękujemy za wszystko, czego nauczyły się  tutaj nasze dzieci. Za trud i wysiłek edukacyjny i wychowawczy. Za chęć czynienia z nich mądrych i wrażliwych ludzi, wzbudzających chęć podążania za zdobywaniem wiedzy, rozwijaniem swoich pasji
i spełnianiem marzeń. Przykładem tego było uczestniczenie uczniów  naszej siódemki w konkursach przedmiotowych, sportowych, artystycznych nie tylko na etapie szkolnym, ale również wojewódzkim, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym.
Bez Was Drodzy Nauczyciele byłoby to niemożliwe.

Pięknie jak tylko umiemy to wyrazić dziękujemy za każdą miłą chwilę spędzoną
z uczniami i z nami rodzicami. Za wsparcie i pomocną dłoń w chwilach wymagających zrozumienia i szukania nowych rozwiązań. Dziękujemy, razem odkrywaliśmy szkolny świat.

Pamiętamy również o pracownikach szkoły, dziękując za starania, aby czas upływał w miłej atmosferze, porządku i czystości.
         Życzymy Szanownej Dyrekcji i Wam Drodzy Nauczyciele wielu sukcesów zawodowych. Nieustającej cierpliwości i chęci nauczania. Życzymy sprzyjającego losu w tej niełatwej pracy. Spokoju, stabilności, a od września po udanym i zasłużonym odpoczynku, nauki w klasie z uczniami wpatrzonymi w  Was z uśmiechem
i szacunkiem. Ten obrazek niech da Państwu siłę i wiarę, że bycie NAUCZYCIELEM jest pięknym zawodem i wartością samą w sobie.

Dziękuję

Szanowni Państwo!

Rodzice uczniów przyszłych klas 1.

Cieszymy się bardzo, iż już niedługo będziemy mogli powitać Państwa dzieci w progach naszej szkoły jako najmłodszych uczniów.

Przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji przed tzw. pierwszym dzwonkiem.

Listy dzieci z podziałem na klasy będą wywieszone w holu szkoły 23.08. wraz z informacją o organizacji rozpoczęcia roku szkolnego.

Już teraz można pobierać ze strony internetowej szkoły lub sekretariatu Kartę zgłoszeniową dziecka do świetlicy szkolnej oraz zasady korzystania z niej.

Wychowawczynie przygotowały dla Państwa informacje na temat wyprawki dla ucznia klasy 1., które ułatwią skompletowanie przyborów oraz materiałów przydatnych podczas lekcji.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami oraz odwiedzania naszej strony internetowej i profilu na facebooku.

Dyrekcja szkoły