Kolorowe kartki świąteczne zdobią i rozweselają atmosferę w świetlicy szkolnej. Rozstrzygnięty został międzyszkolny   konkurs, organizowany przez naszą świetlicę,  na najładniejsza  kartkę bożonarodzeniową. Nagrodzone  prace plastyczne jak i wszystkie nadesłane  na konkurs, zostały wyeksponowane na wystawie, którą można podziwiać w przedsionku świetlicy.

Realizowane jest też kolejne hasło programu wychowawczego pt. „Zima lubi dzieci”, czy też święto Babci i Dziadka głęboko zakorzenione w naszej kulturze. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami w trakcie pogadanek  z wychowawcami świetlicy.

Wychowankowie chętnie angażują się w przedsięwzięcia plastyczne, które są odzwierciedleniem ich bogatej  wyobraźni.

Zapraszamy Rodziców do obejrzenia prac dzieci!

E.Wo