KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Do pobrania

W II semestrze sala świetlicy szkolnej tętniła życiem. W Dniu Otwartym Szkoły  świetlica  również zaprosiła  do odwiedzenia tego ważnego miejsca w szkole. Tutaj bowiem następuje zapoznanie i integracja dziecka ze środowiskiem szkolnym. Było wielu rodziców, którzy chcieli zobaczyć jak działają  programy proponowane najmłodszym dzieciom w naszej szkole.

To było zwykłe, piątkowe popołudnie 19.maja br.  Dzieci czekały po lekcjach na swoich rodziców, bawiły się klockami, aż tu nagle...co za niespodzianka! Wchodzą przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego z  koszami pełnymi kolorowych warzyw i zdrowego chleba! Nikt nie spodziewał się tego, co miało za chwilę nastąpić. Dziewczynki z klasy 6a i 5c przeobraziły się, nakładając specjalne czapki, w postaci z „Krainy Paskudy”.