Minęła dopiero połowa października a za nami już dwa święta.

4 października – obchodziliśmy wspólnie Dzień Uśmiechu. Dużo rozmawialiśmy o tym, co nas raduje. „Zarażaliśmy” śmiechem, wspólnie przygotowaliśmy plakat z naszymi uśmiechami.

14 października cała szkoła obchodziła Dzień Nauczyciela a my, jak co roku braliśmy udział w  uroczystym apelu i przygotowaliśmy wystawę z portretami naszych wychowawców.

Pierwszy miesiąc nauki już za nami.

W tym czasie, podczas wspólnych zabaw  uczniowie zdążyli się już poznać oraz przypomnieć sobie zasady zachowania i bezpieczeństwa w  świetlicy szkolnej.  Sala została doposażona, zakupiliśmy nowe gry  i zaczynamy wspólną podróż ...

Październik  minie  nam  pod  jesieni.  Zbieramy  już  materiały i wykonujemy pierwsze prace plastyczne.

Wszystkie dzieci z klas I - III, również te, które nie należą do naszej grupy zachęcamy do przygotowania portretu swojej wychowawczyni. Z okazji nadchodzącego Święta KEN przygotujemy, jak co roku, wystawę waszych prac, które na pewno wzbudzą wiele wzruszeń wśród waszych nauczycieli.

Wrzesień szybko mija. Poznaliśmy już nowych kolegów, koleżanki oraz zasady zachowania panujące na świetlicy szkolnej. Wzięliśmy udział w akcji „Sprzątania Świata”, wykonując wspólnie plakat tematyczny. Zorganizowaliśmy również wystawę prac z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki.

Wszystkie prace można podziwiać w naszej galerii przed salą  ŚWIETLICY.