W dniu 19.03.2018 r. w Hali OSiR w Stargardzie Szczecińskim zostały zorganizowane zawody sprawnościowe „Ale Frajda” dla klas III i IV.

Pierwsze do boju ruszyły klasy trzecie. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasza drużyna rywalizowała w grupie ze szkołami nr 2,4 i 8 – wyszła zwycięsko z tej rywalizacji i awansowała do finału. W finale zmierzyli się z reprezentacja SP3, SP 5 SP2, ostatecznie zajmując trzecie miejsce w turnieju.


Następnie do walki przystąpili uczniowie klas czwartych. Nasi reprezentanci zmierzyli się w grupie z drużynami SP2, SP4, SP5 i SP9 – zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do finału. W finale rywalizowali z drużynami SP1, SP3 i SP5- ostatecznie zajmując czwarte miejsce w turnieju. Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Ośrodek Sportowy, Młodzieżowy Dom Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie.
Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 3a – Julia Czerczak, Karina Wichłacz, Patryk de Weyher, Oskar Szymański; z kl. 3b – Oliwia Jędrzejczak, Kacper Łukaszewicz; z kl. 3c – Gracjan Sokołowski; z kl. 3d – Oliwier Aniszewski,  Maja Kulazińska, z kl. 3f –Antoni Doszczeczko, Blanka Sławińska; z kl. 3g – Julia Chawryło; z kl. 4a Klara Górajska, Michał Kamiński; z kl. 4b – Nikola Kmieć, Krzysztof Kozakiewicz; z kl. 4c – Kacper Jędrzejewski; z kl. 4d – Zuzanna Bartosiak, Maja Wilk, Wiktoria Nawrocka; z kl. 4e – Maja Śmigielska, Kamil Śmigielski, Maciek Jaskulski.