W miniony czwartek, 15 lutego 2018 r. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował Drużynowe  Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody obejmowały następujące konkurencje: sztafeta 6x25 m stylem dowolnym, 50 m stylami: dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym osobno dla dziewcząt i chłopców. Każda konkurencja była punktowana- suma punktów określała miejsce drużyny. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i zajęli 4 miejsce zarówno wśród dziewcząt jak chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: drużyna dziewcząt: z kl. 3c – Zosia Grabowska, z kl. 4a – Alicja Purchalak i Julia Puczkarska z kl. 5a – Hanna Czuczwara, Justyna Ogrodowczyk, z kl. 5d – Maja Wójcik. Drużyna chłopców: Z kl. 4d – Bartek Orlowski, Filip Słowiński, z kl. 4e – Bartek Kurzawa, Igor Ratkowski, z kl. zkl. 6a – Łukasz Jaźwiński, Filip Smoleń, z kl. 6b – Bartek Walesiak.