Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej. Zawody odbywały się osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas 7-ych oraz 2-gich i 3–cich byłych klas gimnazjalnych. Zawodników podzielono na grupy.

Chłopcy w swej grupie spotkali się z drużynami SP 3 i SP 10; zajęli w swojej grupie 3-cie miejsce i nie awansowali do finału. Dziewczęta natomiast w swojej grupie rozegrały mecze z reprezentacją SP 5, SP 9, SP 11. Ostatecznie zajęły 3-cie miejsce w grupie i również nie awansowały do finału.

Chłopcy wystąpili w składzie: z kl. 7b – Kacper Kisiel, Jakub Urbala, Dawid Wireński, z kl. 7d – Mateusz Grębicki, Kacper Niewadził, Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski. 

Dziewczęta wystąpiły w składzie:  z kl. 7b – Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska, z kl. 7d – Lilianna Mic, Monika Odzienkowska, Nikola Ogrodowczyk, Oliwia Woźniak.