W dniu 07 listopada 2017 r.  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze reprezentantki rozegrały mecze w grupie z SP 11 (wygrana 3:0) i SP6 (wygrana 2:1). Dzięki takiej wspaniałej postawie nasze zawodniczki awansowały do półfinałów, gdzie spotkały się z reprezentacją SP Ińsko (wygrana 5:1). W finale nasze uczennice rozegrały spotkanie z SP Suchań, które wygrały 1:0 i ostatecznie zajęły pierwsze miejsce w turnieju.

Nasze dziewczęta będą reprezentować powiat stargardzki podczas finałów województwa zachodniopomorskiego.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Z kl.7B –Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska; z kl. 7D – Lilianna Mic i Oliwia Woźniak.

GRATULACJE DLA NASZYCH REPREZENTANTEK!