W sobotę, 17 czerwca z okazji  Dni Stargardu odbyły się ZAWODY PŁYWACKIE KLAS II i III STARGARDZKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Naszą szkołę reprezentowało 10 zawodników: Zosia Grabowska 2c, Hania Kaźmierkiewicz 2e, Julka Puczkarska 3a, Kasia Pągowska 3a, Ewelinka Hajewska 3e, Mateusz Szafrański 2a, Jakub Klawiński 2c, Bartek Kurzawa 3e, Bartek Orłowski 3e, Filip Słowiński 3d.

Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie, zdobywając 9 medali:

Zosia Grabowska – złoty medal w kategorii dziewczynki klas 2, styl dowolny

Hania Kaźmierkiewicz  – złoty medal w kategorii dziewczynki klas 2, styl grzbietowy

Julka Puczkarska  – złoty medal w kategorii dziewczynki klas 3, styl  grzbietowy

Ewelinka Hajewska - srebrny  medal w kategorii dziewczynki klas 3, styl dowolny

Kuba Klawiński - złoty  medal w kategorii chłopcy klas 2, styl  grzbietowy

Mateusz Szafrański - srebrny  medal w kategorii chłopcy klas 2, styl dowolny

Filip Słowiński – złoty medal w kategorii chłopcy klas 3, styl grzbietowy

Bartek Kurzawa – srebrny medal w kategorii chłopcy klas 3, styl dowolny

Bartek Orłowski – brązowy medal w kategorii chłopcy klas 3, styl dowolny

Równie wspaniale popłynęły nasze sztafety.

Sztafeta w składzie: Zosia Grabowska, Bartek Kurzawa, Bartek Orłowski i Mateusz Szafrański zajęła I miejsce i puchar dla szkoły.

Natomiast sztafeta w składzie: Kasia Pągowska, Ewelina Hajewska, Hania Kaźmierkiewicz i Filip Słowiński zajęła III miejsce i również puchar dla szkoły.

Gratulujemy!