W minioną środę, 05 kwietnia 2017 r. na pływalni w Kołobrzegu  odbył się Wojewódzki Finał  Drużynowych Mistrzostw w Pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze uczennice po wygraniu zawodów na szczeblu powiatowym wystartowały w zawodach wojewódzkich, w których wystąpiło 8 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. W ramach zawodów odbyły się konkurencje drużynowe ( sztafeta 8x25 m) i  indywidualne (styl dowolny, klasyczny, grzbietowy, motylkowy). Po zaciętej rywalizacji zawodniczki z SP 7 zajęły 5 –te miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: kl. 3a – Julia Puczkarska, Alicja Purchalak, z kl. 4a – Hanna Czuczwara,  z kl. 4d – Maja Wójcik, z kl. 5a – Aleksandra Jaskulska, z kl. 6a – Julia Wilczyńska,  z kl. 6d – Gabriela Kunicka, Nikola Ogrodowczyk.