W sobotę, 16 czerwca 2018 r. odbyły się kolejne już biegi uliczne zorganizowane z okazji Dni Stargardu. Uczniowie naszej szkoły oczywiście uczestniczyli w tej imprezie sportowej. Na podium stanęli:

Maja Wójcik z kl. 5d – 1 miejsce, Ola Jaskulska z kl. 6a – 1 miejsce,

Nikola Klaużyńska z kl. 7b – 2 miejsce, Łukasz Jaźwiński z kl. 6a –4 miejsce,

Monika Rogowska z kl. 7b – 6 miejsce, Kacper Niewadził z kl. 7d – 10 miejsce.

Gratulujemy!

W czwartek, 07 czerwca w naszej szkole gościli przedstawiciele Klubu Piłkarskiego Błękitni Stargard – trener – pan Krzysztof Kapuściński oraz piłkarze – Tomasz Pustelnik, Grzegorz Rogala, Grzegorz Szymusik. Opowiedzieli o swoich sportowych sukcesach, o codziennej pracy treningowej oraz dzielili się swoim piłkarskim doświadczeniem. Zawodnicy wraz z uczniami pod okiem trenera zaprezentowali ciekawe ćwiczenia piłkarskie. Nie obyło się bez ciekawych pytań, autografów i wspólnych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i ciekawe zajęcia z naszymi uczniami.

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 5 czerwca 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Podczas zawodów zawodnicy pokonywali następujące konkurencje: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Każda konkurencja była punktowana- suma punktów określała miejsce zawodnika.

Najlepszą lokatę zajęła Wiktoria Wiercińska z kl. 5a.

Naszą szkołę reprezentowali także: z kl. 4e – Maja Śmigielska, z kl. 5a – Tymek Olszewski i Dawid Podgórski, z kl. 5b – Szymon Kochaniec, z kl. 5 c – Janek Spławski,  z kl. 5 d – Maja Wójcik i Ebi Zgiep.

10 kwietnia 2018 r. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Zawody  odbyły  się  na  Stadionie Miejskim  przy  ul. Sportowej. W  ramach  zawodów  odbyło  się 6 biegów: rocznik 2007, 2005-2006 i 2002-2004 w kategorii dziewcząt i chłopców.

Świetnie spisały się dziewczęta młodsze – zajęły 3 miejsce!

Chłopcy młodsi zajęli 7 miejsce. Uczniowie klas 7-ych mieli utrudnione zadanie – rywalizowali ze starszymi kolegami z byłych gimnazjów. Świetnie spisała się Nikola Klaużyńska, która zajęła indywidualnie trzecie miejsce.