Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 3o listopada 2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na grupy. Nasi zawodnicy w swojej grupie rozegrali mecze z SP 11, SP Ińsko (mecze wygrane) i SP Marianowo (mecz przegrany). W półfinale spotkali się z zawodnikami SP 3 (mecz przegrany). Mecz o 3-cie miejsce miał dramatyczny przebieg- dopiero w decydującym secie nasi zawodnicy ulegli drużynie z SP Marianowo. Ostatecznie chłopcy zajęli czwarte miejsce turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6b – Mateusz Kolasiński, Alex Kuliński, Fabian Zaborowski, Hubert Ziarnik, z kl. 6c – Nikodem Ratkowski, Adrian Teliczan, , z kl. 7c – Alan Łachowski, z kl. 7d – Oskar Seremak.

W minioną środę, 22 listopada 2017 r. nasze szkolne zawodniczki pojechały do Wierzchowa na kolejny, już wojewódzki etap rozgrywek w unihokeja dziewcząt. Podczas turnieju rozegrały mecze z drużynami SP Pilchowo, SP Bierzwnik, SP Wierzchowo, SP Dobra.

Mecze były bardzo zacięte i ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 5 miejsce w turnieju. Mistrzynie naszego powiatu wystąpiły w składzie:  z kl. 7B –Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska; z kl. 7D – Lilianna Mic i Oliwia Woźniak.

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej. Zawody odbywały się osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas 7-ych oraz 2-gich i 3–cich byłych klas gimnazjalnych. Zawodników podzielono na grupy.

Chłopcy w swej grupie spotkali się z drużynami SP 3 i SP 10; zajęli w swojej grupie 3-cie miejsce i nie awansowali do finału. Dziewczęta natomiast w swojej grupie rozegrały mecze z reprezentacją SP 5, SP 9, SP 11. Ostatecznie zajęły 3-cie miejsce w grupie i również nie awansowały do finału.

Chłopcy wystąpili w składzie: z kl. 7b – Kacper Kisiel, Jakub Urbala, Dawid Wireński, z kl. 7d – Mateusz Grębicki, Kacper Niewadził, Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski.

Dziewczęta wystąpiły w składzie:  z kl. 7b – Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska, z kl. 7d – Lilianna Mic, Monika Odzienkowska, Nikola Ogrodowczyk, Oliwia Woźniak.

Blisko cztery tysiące osób wzięło udział w tegorocznej Goleniowskiej Mili Niepodległości.

To jedna z największych imprez biegowych w regionie. Odbyła się już po raz 29. Uczestnicy rywalizowali na kilku dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Łącznie odbyło się kilkanaście biegów. Na starcie stanęli między innymi uczniowie szkół podstawowych oraz dorośli.

W grupie startujących znaleźli się także i nasi uczniowie. Wykazali się wielką wolą walki i sprawnością pokonując dystans 1609 m!

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Zembrzuski z kl. 7d - 11 miejsce, Nikola Klaużyńska z kl. 7b – 12 miejsce, Maja Wójcik z kl. 5d – 29 miejsce, Lilianna Mic z kl. 7d – 42 miejsce. Wielkie gratulacje!

W dniu 13 listopada 2017 r.odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi reprezentanci rozegrali mecze w grupie z SP 3 (przegrana 3:7), Gimnazjum Gminne (wygrana 3:1) oraz SP 10 (przegrana 3:1). Nasi zawodnicy zajęli w grupie trzecie miejsce i nie awansowali do finałów. Podkreślić należy fakt, iż nasi zawodnicy zmagali się ze starszymi od siebie-byłymi uczniami gimnazjum.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: z kl. 7B – Kacper Kisiel, Dawid Wireński, Jakub Urbala,  z kl. 7D – Jakub Grębicki, Kacper Niewadził, Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski, Ariel Rożycki, Patryk Hęglewicz.