WSPÓLNY WYJAZD DO FUN JUMP PARK

25.01.2019 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego wybrali się na wycieczkę do Szczecina do Fun Jump Park. Było skocznie i wesoło. Musimy to powtórzyć!

ZAJĘCIA WALENTYNKOWE DLA KLAS I i II

14 lutego działacze SU – Zuzia Kasprzak, Maja Farbotko, Marika Korzeb i Laura Ratajczak odwiedziły nasze młodsze klasy i przeprowadziły spotkanie walentynkowe uwieńczone wykonaniem tematycznej pracy plastycznej. Było super!

WALENTYNKOWA POCZTA

14 lutego jak co roku w naszej szkole szalała miłość. Samorządowcy dostarczali walentynkowe kartki dla uczniów szkoły. Zapominalscy mogli je nawet kupić. Było serduszkowo!

PODSUMOWANIE GÓRY GROSZA

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w zbiórce groszy wspierającej Towarzystwo „Nasz Dom”.
Zebraliśmy 495, 06 zł. Pierwsze miejsce zajęła klasa 2 a – 153,29 zł, drugie 1 d – 73,34 zł, trzecie 2 c – 70,23 zł.