„MIKOŁAJKI”

Jak co roku o tej porze zawitał do naszej szkoły Mikołaj przynosząc wszystkim uczniom naszej szkoły słodkie lizaki.

 

KONKURS NA „NAJDŁUŻSZY KLASOWY ŁAŃCUCH”

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkie klasy IV – VIII do wykonania najdłuższego wspólnego łańcucha. Wyniki były imponujące i trudne do dokładnego zmierzenia. Wygrały jednak klasy 5 a i 5 b, których łańcuchy były długaśśśśśśśśśśśśne. Dziękujemy klasom 4a ,4b, 4e, 5c, 5e, 6a, 6d, 7b, 8b za udział.

 

 

„WSPÓŁPRACA Z TOZ”

Tuż przed nadchodzącymi świętami pani z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami bezdomnymi odebrała z naszej szkoły zgromadzone dary dzięki którym zwierzętom będzie łatwiej przetrwać zimę. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej zbiórki.

 

„WSPÓLNE PIECZENIE ŚWIĄTECZNYCH PIERNIKÓW”

Przedświąteczne spotkanie upłynęło nam na pieczeniu słodkich pierników. Było nastrojowo i świątecznie i……..smacznie .