DZIEŃ KOSZULI W KRATKĘ – 10.03.2017 r

Dzień ten został zaproponowany przez uczniów szkoły. Wszyscy chodziliśmy w kratkę.

 

DZIEŃ CIASTA  – 14.03.2017 r.

W tym dniu przygotowaliśmy dla uczniów i pracowników szkoły stoisko z domowymi wypiekami. Ciasto rozeszło się jak „świeże bułeczki”. Smakowałowink

 

KONKURS „Koty, kotki”

W marcu przeprowadziliśmy konkurs przyrodniczy o naszych pupilach czyli kotkach. Uczniowie przygotowali ciekawe prace, które umieściliśmy w holu szkoły. Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Szulczewska z klasy 6 c, drugie miejsce Lila Mic z klasy 6d a trzecie Monika Rogowska z 6 b. Gratulujemy.


 

DZIEŃ SAŁATEK

6 kwietnia przygotowaliśmy dla uczniów i pracowników szkoły smakowite, zdrowe i pożywne sałatki własnoręcznie przygotowane. W ten sposób chcieliśmy zaakcentować „Światowy Dzień Zdrowia”.

KONKURS KLASOWY „PUSZYSTY KRÓLICZEK”

W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy poprosiliśmy uczniów klas IV – VI wraz z wychowawcami o przygotowanie w klasach „Puszystych króliczków”. Dziękujemy klasom:4 c, 5a, 6a, 6 b, 6e za wspaniałe ekspozycje. Wszyscy jesteśmy wygranymi – nagrody po świętach .

  

 

KONKURS KLASOWY „Mistrz Dobrych Manier” – 11.04.2017 r.

Dobrze wychowani i kulturalni powinniśmy być na co dzień. Aby przypomnieć i sprawdzić naszą wiedzę na temat savoir vivre zorganizowaliśmy szkolny konkurs dla uczniów klas IV – VI. Uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi, praktycznymi ale nie zabrakło zadań plastycznych a nawet literackich.

Miło wspominamy ten czas. W pierwszych tego typu zmaganiach wygrały dziewczyny z klasy 6 d – Oliwia Woźniak i Zuzia Marzec, II miejsce zajęła klasa 5 a – Amelia Jankowska i Tomasz Marzec, III miejsce 6 b – Zuzia Tokarska i Kamila Sztela. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałego przygotowania .

 

 

DZIEŃ CZEKOLADY  – 12.04.2017 r.

Jak co roku w tym dniu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali wszystkich słodką czekoladą. Było jak w niebie.

 

KĄCIK GIER I ZABAW  KLAS STARSZYCH

W czwartki na pierwszych trzech przerwach w sali 21 uczniowie mogą korzystać z różnych zgromadzonych gier i miło spędzić przerwę – SERDECZNIE ZAPRASZAMY.