MIKOŁAJKI

6 grudnia w naszej szkole pojawił się     Mikołaj, który dla grzecznych dzieci i dorosłych wręczył słodkie lizaczki. Okazało się, że wszyscy byli grzeczni.

PRZEKAZANIE DARÓW DO TOZ - u

Dzięki dobremu sercu naszych uczniów zgromadziliśmy od września dary dla bezdomnych kotów, które następnie przekazaliśmy przedstawicielowi Stowarzyszenia.

DZIEŃ KAPCIA

17 grudnia wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele mogli zaprezentować się w swoich ulubionych kapciuszkach. Było wygodnie i wesoło

WSPÓLNE PIECZENIE PIERNICZKÓW

WIECZÓR FILMOWY

19 grudnia członkowie Samorządu Uczniowskiego zaplanowali wieczór filmowy dla swoich działaczy. Oglądaliśmy film „Gęsia skórka 2”. Było super !!!!