6 czerwca zaprosiliśmy uczniów do zaprezentowania swoich talentów. Był śpiew, taniec i dobra zabawa. I miejsce w kategorii starszaków zajęła Hania Tomczak 4 a, II – Julia Wilczyńska 6 a, III – Agata Łaszkiewicz 6 c, w kategorii maluchów I miejsce grupa akrobatyczna z klasy III e (M. Gołąb, A. Vsylevska, M. Śmigielska, K. Śmigielski, N. Zioło, M. Kacprzykowska, E. Hajewska, Z. Kamrat, M. Robaszewska), II – Kornelia Sadowska 1 a, III – Julia Bulik 2 f.

Tego dnia uczniowie zastanowili się w jaki sposób mogą przyczynić się do poprawy stanu środowiska. Przygotowali na zielonych listkach swoje postanowienia, które zostały powieszone przy sali 23 na Drzewku Postanowień.

19 maja działacze Samorządu Uczniowskiego odwiedzili świetlicę szkolną i przeprowadzili zajęcia na temat zdrowego odżywiania. Dzieci wysłuchały przygotowanej czytanki o zdrowiu a następnie zabrały się do wykonywania pysznych i zdrowych kanapek, które potem skonsumowały. Było zdrowotongue-out

4 maja jak co roku sprawdziliśmy wiedzę naszych uczniów ze znajomości Unii Europejskiej. Badana była znajomość stolic europejskich i ogólne zagadnienia związane z funkcjonowaniem UE. I miejsce zajął Tomasz Marzec – klasa 5 a, II miejsce – Zuzia Marzec – klasa 6 d, III miejsceHania Czuczwara4 a.

W tym roku szkolnym wiosnę przywitaliśmy pięknymi pracami malowanymi na płótnie. Korytarz szkolny uzyskał malowniczy wygląd.