DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dla uczczenia tego dnia Samorządowcy przygotowali słodkie medale wraz z kategoriami, które zostały wręczone nauczycielom szkoły. Dla wszystkich pracowników niepedagogicznych rozdaliśmy słodkie niespodzianki.

WYBÓR PRZEWODNICZĄCEGO  SU

Spośród działaczy Samorządu Uczniowskiego została wybrana nowa przewodnicząca z klasy 8 a – Nikola Puzio.

TABLICA SU

We wrześniu uaktualniliśmy naszą tablicę informacyjną, na której znajdują się wiadomości o działaniach Samorządu w najbliższym czasie. Zapraszamy do czytania!

5 czerwca jest Światowym dniem Ochrony Środowiska. W związku z tym w naszej szkole zaplanowana została zabawa sprawdzająca  wiedzę  z  zakresu  ekologii i sozologii. Zadanie polegało na odszukaniu ukrytych kopert i wykonaniu poleceń.

Dodatkowo na holu szkoły przygotowana została wystawa ekologiczna.

30 maja tego roku wytypowane 3 – osobowe drużyny  klas IV – tych wzięły udział w zmaganiach sprawdzających wiedzę zdobytą na lekcjach przyrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Pierwsze miejsce klasa 4 a, drugie klasa 4 b a trzecie klasa 4 c.

Wszystkim gratulujemy zdobytej wiedzy.

Działacze Samorządu Uczniowskiego dla najmłodszych uczniów szkoły przygotowali czytankę i pogadankę związaną ze zdrowym żywieniem.

Aby zachęcić do zdrowych nawyków żywieniowych wspólnie wykonali zdrowe, kolorowe kanapki. Było smacznie i zdrowo.