Dbając o tradycyjne wartości, jakimi są umiejętność czytania i pisania, biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do wzięcia udziału w konkursie literackim. Konkurs polegał na przeczytaniu dowolnej książki oraz zachęceniu innych do sięgnięcia po tę właśnie  książkę. W konkursie wzięło udział ponad 30 dzieci. Organizatorzy mają nadzieję, że czytanie książek w czasie ferii stało się ciekawą przygodą.

W konkursie zwyciężyła Aniela Antończak z kl. III b, II-miejsce zajęła Jaśmina Rezaeian z kl. III d, natomiast III-miejsce Noemi Śliwa z kl. IIIa.

9 osób nagrodziliśmy wyróżnieniami, a wszystkich pozostałych uczestników konkursu słodkościami. Gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach czytelniczych.