W styczniu bieżącego roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Zawody odbywały się w grupach wiekowych. Uczniowie klas 7-mych byli najmłodsi i rywalizowali z uczniami byłych gimnazjów.

Walka była nierówna, ale nasi uczniowie dzielnie walczyli i odpowiednio zajęli - dziewczęta 6-te miejsce, chłopcy -5 miejsce.

Na pochwałę zasługuje świetna forma bramkarza Szymona Skunecznego oraz zawodnika Jakuba Zembrzuskiego.
Dziewczęta klas 4-6 rozegrały emocjonujące zawody, awansowały do półfinałów i ostatecznie zajęły 4-te miejsce w turnieju.
Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 4e–Maja Śmigielska, z kl. 5a–Julia Kubicka i Wiktoria Wiercińska, z kl. 5b–Klaudia Karpińska, Andżelika Sagan, z kl. 5d–Julia Czyżak, Inez Komorowska, Małgosia Kośka, Maja Wójcik, z kl. 6c–Julia Legier, Natalia Łagonda, z kl. 7d–Amelia Derlatka, Oliwia Woźniak, Lilianna Mic, Mateusz Grębicki, Patryk Hęglewicz, Kacper Niewadził, Ariel  Różycki, Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski, z kl. 7b–Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Sara Szelągowska, Zuzanna Tokarska, Kacper Kisiel, Ignacy Łuczak, Jakub Urbala, Dawid Wireński, z kl. 7c–Robert Jamiński, Kamil Wójcik.