We wtorek, 10 października 2017 r. na Stadionie Miejskim w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny - dziewcząt i chłopców klas IV-VI oraz dziewcząt i chłopców klas VII i dawnych gimnazjalnych. Aura tego dnia nie rozpieszczała, ale na szczęście nie padał deszcz!

Pierwsze na linii startu ustawiły się dziewczęta klas IV-VI, które ze wszystkich startujących ekip spisały się najlepiej i zajęły 3-cie miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 5c – Amelia Kuceł, Klara Śliwa, z kl. 5d – Maja Wójcik, Julia Czyżak, z kl. 6a – Ola Jaskulska, z kl. 6b – Karolina Francikiewicz, z kl. 6c – Alicja Ferska, Dominika Kurczak, Julia Legier, Patrycja Nowińska, z kl. 7d – Amelia Derlatka.

Nasi chłopcy również włożyli maksimum sił i dzielnie walczyli na całym dystansie - ukończyli bieg na 5-ym miejscu. W skład naszej drużyny weszli: z kl. 5a –Tomek Marzec, Tymoteusz Olszewski, z kl. 5d – Kamil Bułygo, Euzebiusz Zgiep, z kl. 6a – Łukasz Jaźwiński, Michał Barszczewicz , z kl. 6b – Maciek Rogoziński, Michał Spławski, Milosz Wojna, z kl. 6c – Nikodem Ratkowski, rezerwowi – Dawid Podgórski, Kevin Nguyen, Jacek Kasprzak, Szymon Kochaniec. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej postawy i odpowiedzialności za całą drużynę!
Klasy VII – dziewczęta zajęły 4-te miejsce. Naszą szkołę reprezentowaly: z kl. 7a – Nikola Malanowska, z kl. 7b – Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska, z kl. 7d – Martyna Kubica, Zuzanna Marzec, Lilianna Mic, Monika Odzienkowska, Nikola Ogrodowczyk.
Chłopcy z klas VII-ch zajęli w biegu dalsze miejsce, wystąpili w składzie – z kl. 7a – Kacper Bielecki, Oliwier Kalinowski, z kl. 7b – Michał Jagodziński, Eryk Mikołajczak, Marcin Pasiut, Dawid Wireński, z kl. 7c – Robert Jamiński, z kl. 7d – Patryk Hęglewicz, Kacper Niewadził, Jakub Zembrzuski.