Kubuś Puchatek to jeden z najsympatyczniejszych misiów książkowych, ulubieniec wszystkich dzieci, który właśnie kończy 91 lat. Z tej okazji 06 października biblioteka szkolna zorganizowała klasom „zerowym” Kubusiowe urodziny. Dzieci przybyły w czapeczkach urodzinowych wraz ze swoimi pluszowymi postaciami ze Stumilowego Lasu.

Na początku urodzinowego przyjęcia dzieci zapoznały się z postacią autora, jego utworami oraz wysłuchali przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Uroczystość była bardzo udana i wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne urodziny Puchatka.